Důležité informace

1.) Je potřeba si přečíst "Pravidla webu" a "Registrované přezdívky"

Některé přezdívky jsem již doplnil o známé přezdívky z minulé komunikace na předešlých webech.

2.) Věci ke stažení jsou řazeny tak, že nejdříve je obrázek a pod ním teprve odkaz na stažení a popis. Takže je to obráceně, než to bylo na minulém webu.

3.) Při psaní v diskuzi si nastavte formát písma na "Nadpis3", kdo chcete větší  tučné písmo - není podmínkou.

4.) Na tomto webu není povinná registrace. Registrací ale získáte několik výhod....můžete vkládat v diskuzi přílohy, můžete míst v diskuzi svou ikonu - avatara, nemusíte vypisovat svou přezdívku - ta se doplní automaticky, zobrazuje se vám počet příspěvků, v případě uzamčené sekce může být do ní povolen přístup jen registrovaným, atd..... jako je například sekce Novinky, kde je informace o všem novém a není potřeba prohledávat web...  Sekce označené * jsou jen pro zaregistrované a přihlášené.
    

     Žádost o registraci zasílat zatím cestou "Kontaktujte nás", kde se uvede e-mail, jméno, přezdívka (ta se bude zobrazovat v diskuzi) a bude sloužit i k přihlášení na web. O registraci budete následně informování cestou e-mailu. Po registraci mohu vložit i vašeho avatara o rozměrech 80x80px.

Přihlašování potom v pravém horním rohu:

Před odchodem z webu provézt odhlášení! Když jen zavřete prohlížeč, tak si server pamatuje vaše přihlášení a u diskuze jste stále jakoby online. Na serveru je nastaveno, že po odhlášení se cca po 1 hodině bez aktivity ve spodní části diskuze vymažete.

 

MÓDY: zde uvedené mody nejsou testovány na nejnovější verze hry. V případě nefunkčnosti některých módů je jediná možnost, a to zkontaktovat modera nebo se podívat, zda není nová verze módu. Plno zde uvedených módů je částečně již implementováno do hry a ztrácejí význam. Bohužel není v mých silách je všechny zkontrolovat a případně promazat. Užívání módů je na vlastní odpovědnost.

admin 30. 5. 2021

 


Webové stránky zdarma

Nepřihlášený