Pravidla webu

1.) Chovejme se na stránkách slušně, jsme na jedné lodi a každý se snaží jak to jen jde. Umisťovat zde odkazy na jiné webové truck stránky bez vědomí admina je také dost nekorektní, ale hlavně nepřípustné. Toto se netrpí nikde na světě. Takové odkazy budu ihned mazat. Nevadí mě, když zde uvedete odkaz na stažení uložené věci (truck, návěs...) za daných pravidel přeze mě. Zbytek si mezi sebou pošlete emailem nebo jinak.

2.) Užívání zde stažených věcí je na vaši vlastní odpovědnost. Většina věci je převzatých a není vlastní výroby. Nenesu tudíž odpovědnost za případné poškození PC nebo hry.

3.) V případě vážného porušování nejen těchto pravidel budu nucen provézt blokaci stránek a přístup jen po registraci a zákaz vstupu na web !!! Mezi vážné porušení pravidel slušného chování samozřejmě patří i přisvojování a vydávání si cizí práce za svou, používání cizích skinů do své práce která je následně prezentována jako osobní dílo, apod.

4.) Než začnete něco psát a dotazovat se, tak si důkladně pročtěte "rady a návody". Odpověď na plno věcí zde naleznete dříve, než začnete otázky vkládat do diskuzního fora nebo do Kontaktujte nás. Jakmile máte nějaký problém, tak jej popiště co nejpodrobněji, aby na něj mohlo být správně reagováno a problém byl vyřešen. Když na dotaz nikdo neodpoví, tak není asi nikdo kdo by znal správnou odpověď. Tak nezakládejte zbytečne nový – stejný dotaz.

5.) Nyní ještě jedna důležitá věc. Než začnete psát, podívejte se, zda vaše budoucí přezdívka není již na diskusním foru (sekce "Registrované přezdívky"). Mnozí ji používají již i několik let  a jakmile použijete stejnou, nebo lehce zaměnitelnou přezdívku, může dojít k zbytečným zmatkům a nejasnostem. Z tohoto důvodu si nepřeji, aby na stránkách byla jakákoli odnož od "BOBO" aby nedošlo k záměně s adminem. Jakmile bude zjištěna zaměnitelná přezdívka (je potřeba ji nahlásit v diskuzi, abych ji mohl zapsat) s již existující, tak budu příspěvky ihned mazat. Každý je povinnen se s pravidly fora seznámit, takže by k problémům nemělo docházet. Na tomto webu není zatím potřeba žádná registrace pro přístup. Registrovaní mají samozřejmě s přezdívkou přednost!!

6.) Tento web není žádný warez a z tohoto důvodu se zde nebudou uvádět žádné odkazy na stahování her. Takovéto věci si můžete vyřešit mezi sebou emailem nebo jinou cestou, ale ne zde !!!

7) Umisťování věcí na web musí bohužel probíhat přeze mě. Takže na úvodní stránce dole máte kontaktní formulář s popisem. Vyhrazuji si právo rozhodnutí co se sem umístí a co nikoli. Jelikož mám vícero aktivit a den má jen 24 hodin, tak se může stát, že věc umístím se spožděním, jelikož nebudu přítomen na netu, tak vydržte a mějte trpělivost :-) vše se dozvíte přes vámi dodaný email.

____________________________________________________________________________________________

Jak postupovat, když sem chci něco umístit:
a.) napsat mě email se svou adresou a o co se jedná.
Tak to musí být vždy!


b.) Jakmile proběhne komunikace, tak mě emailem pošlete název o co se jedná, odkaz na uložený soubor, když to víte, tak i autora, odkaz na uložený obrázek na některém vašem úložišti. A to je vše.

____________________________________________________________________________________________

V případě zveřejnění fotogalerie s více obrázky, sem lze umístit jen odkaz na vámi uložená fota na vašem úložišti, tak jako to dělal dracopet na starém fóru, a tudíž to nezatěžuje prostor webu.

____________________________________________________________________________________________

Tyto pravidla mohou být doplňována. Další informace a sdělení se dovíte v rubrice "Důležité informace".

Na těchto stránkách se ctí soukromí všech účastníků a nebudou poskytovány k jejich osobám údaje bez jejich vědomí !!!!

To je v jádru na začátek asi tak vše, přeji vám všem hodně najetých kilometrů bez nechod a zachovejte přízeň těmto stránkám. Vynasnažím se v rámci technických i časových možností tento web zdokonalovat a rozšiřovat....

Děkuji BOBO2CZ

 


Webové stránky zdarma

Nepřihlášený